Akcesoria DEVILBISS do urządzeń lakierniczych i malarskich.

 
binks-akcesoria Maska PRO VISOR - Przewód zasilający pistoletu obraca się na przegubie obrotowym, zapewniając lepszą dynamikę lakierowania bez krępowania ruchów lakiernika. Mocowanie pasa biodrowego z lewej lub prawej strony nie wymaga zmiany sposobu podłączenia. Wewnątrz Pro Visor powietrze jest delikatnie rozpraszane wokół maski, z odpowiednim ciśnieniem bez tworzenia mgły czy dyskomfortu, tak by stworzyć każdemu lakiernikowi najlepsze warunki do pracy. Konstrukcja części przedniej maski zapewnia bardzo dobrą oraz dużo szerszą widoczność niż ta do której lakiernicy byli dotychczas przyzwyczajeni, również ruchomy daszek pomaga redukować powstające odbłyski świetlne w kabinie.
 
binks-akcesoria MASKA MPV 623 – wyposażona jest w bawełniane obrzeże, regulowane paski utrzymujące maskę na głowie oraz dwa zawory wydechowe. Jest zasilana powietrzem do oddychania i rozpylania. Na pasku jest przymocowany filtr zapachów i nastawiony wstępnie regulator ciśnienia powietrza. W masce częściowo ukształtowanej na formę twarzy, wykonanej z gąbki i z tkaniny znajduje się zawór do regulacji ciśnienia. Filtr z węglem aktywnym usuwa zapach, cząstki stałe zawieszone w gazie i opary oleju, wyposażony jest we wskaźnik zmiany koloru. Krótki przewód ze złączami umożliwia przymocowanie pistoletu lakierniczego lub innego narzędzia do otworu wlotowego na pasku nośnym. Maska oraz kaptur dodatkowo zabezpieczają oczy i skórę przy pracy z materiałami szkodliwymi.
 
akcesoria-binks

MPV 627 - zintegrowane, zasilane powietrzem maski ochronne zasilane powietrzem do oddychania i rozpylania. Na pasku przymocowano filtr zapachów i nastawiony wstępnie regulator ciśnienia powietrza. W masce częściowo ukształtowanej na formę twarzy, wykonanej z gąbki i z tkaniny znajduje się zawór do regulacji ciśnienia. Zasilane powietrzem maski ochronne z filtrem i wizjerem MPV to efektywne, praktyczne i komfortowe rozwiązanie ochrony układu oddechowego lakiernika. Maski ochronne firmy DeVilbiss spełniają wszelkie przepisy UE dotyczące ich zastosowań w zakresie ochrony dróg oddychowych oraz posiadają CE-oznakowanie. Wersja Economy: zasilana powietrzem maska z filtrem i paskiem conomy. Bez wyposażenia dodatkowego, węża pistoletu natryskowego itd.

 
binks-akcesoria MPV 496 - zintegrowane, zasilane powietrzem maski ochronne zasilane powietrzem do oddychania i rozpylania. Na pasku przymocowano filtr zapachów i nastawiony wstępnie regulator ciśnienia powietrza. W masce częściowo ukształtowanej na formę twarzy, wykonanej z gąbki i z tkaniny znajduje się zawór do regulacji ciśnienia. Zasilane powietrzem maski ochronne z filtrem i wizjerem MPV to efektywne, praktyczne i komfortowe rozwiązanie ochrony układu oddechowego lakiernika. Maski ochronne firmy DeVilbiss spełniają wszelkie przepisy UE dotyczące ich zastosowań w zakresie ochrony dróg oddychowych oraz posiadają CE-oznakowanie. Zasilane powietrzem maski ochronne z filtrem i wizjerem MPV to efektywne, praktyczne i komfortowe rozwiązanie ochrony układu oddechowego lakiernika.
 
akcesoria-binks MPV 497 - zintegrowane, zasilane powietrzem maski ochronne. Zasilane powietrzem do oddychania i rozpylania. Na pasku przymocowano filtr zapachów i nastawiony wstępnie regulator ciśnienia powietrza. W masce częściowo ukształtowanej na formę twarzy, wykonanej z gąbki i z tkaniny znajduje się zawór do regulacj ciśnienia. Zasilane powietrzem maski ochronne z filtrem i wizjerem MPV to efektywne, praktyczne i komfortowe rozwiązanie ochrony układu oddechowego lakiernika. Maski ochronne firmy DeVilbiss spełniają wszelkie przepisy UE dotyczące ich zastosowań w zakresie ochrony dróg oddychowych oraz posiadają CE-oznakowanie.
 
akcesoria-binks MPV 629 - Zintegrowane, zasilane powietrzem maski ochronne zasilane powietrzem do oddychania i rozpylania. Na pasku przymocowano filtr zapachów i nastawiony wstępnie regulator ciśnienia powietrza. W masce częściowo ukształtowanej na formę twarzy, wykonanej z gąbki i z tkaniny znajduje się zawór do regulacji ciśnienia. Zasilane powietrzem maski ochronne z filtrem i wizjerem MPV to efektywne, praktyczne i komfortowe rozwiązanie ochrony układu oddechowego lakiernika. Maski ochronne firmy DeVilbiss spełniają wszelkie przepisy UE dotyczące ich zastosowań w zakresie ochrony dróg oddychowych oraz posiadają CE-oznakowanie.
 
akcesoria-binks MPV-494-K2 - Filtry wymienne do masek
 
akcesoria-binks MPV-4006 - Okulary ochronne marki Devilbiss
 
akcesoria-binks MPV-22
 
akcesoria-binks MPV-60-K3. Na stanowiskach i w warsztatach lakierniczych coraz ważniejsze staje się unikanie zmęczenia dłoni lakiernika na skutek stale powtarzającego się obciążenia. Niewielki ciężar pistoletów natryskowych i narzędzi pneumatycznych zapobiega takim obciążeniom. To proste, praktyczne wyposażenie dodatkowe obniża ciężar węża i redukuje objawy zmęczenia podczas lakierowania. Przyrząd może być ustawiany pod kątem lub obracany, w celu obniżenia naprężenia powodowanego przez wąż przy rękojeści pistoletu. Szybkozączka jest gotowa do natychmiastowego podłączenia węża powietrznego. Nie jest konieczny w tym przypadku klucz do skręcenia połączenia. Posiada gwint wewnętrzny 1/4" do podłączenia pistoletu natryskowego lub narzędzia pneumatycznego.
 
MPV-463 MPV-463
 
akcesoria-binks MPV-476-K5
 
akcesoria-binks MPV-477-K5
 
akcesoria-binks H-6085-QD
 
akcesoria-binks MPV-628

PISTOLETY HD PISTOLETY POZOSTAŁE PISTOLETY PRO PISTOLETY AUTOMATYCZNE BHP AKCESORIA ZASILANIE DEVILBISS
Trans Tech HD FLG 5 GTI Pro Lite Cobra 1 PROV-600 Regulator Cyfrowy Zbiorniki Ciśnieniowe Promocje
Conventional HD SLG GTI Pro Cobra 2 MPV-629 Filtr Siatkowy(minifiltr) Pompy Filmy, Opinie
GTI HD Compact SRi Pro Cobra 3 MPV-496 Filtr Siatkowy(stożkowy)   Kontakt
GFG HD Compact V PRI Pro AGMD MPV-497 DeKups    
JGA HD JGA Ceramic GFG Pro AGMD PRO MPV-463 Szybkozłączka    
SRi HD Cspray Gun JGA Pro AGN MPV-4006 Przedłużka    
PRi HD JJ Gun PRO Lite E VIPER MPV-623 Regulatory powietrza    
  Aerograf DAGR VRI PRO AG 361 PROV 650      
  FLG 4 PRI PRO LITE AG 362        
  GPi SRI PRO LITE          
DV1           DeVilbiss


 
http://e-devilbiss.pl Finishing Brands Carlise DeVilbiss Ransburg Binks