GTi Pro LITE DeVILBISS pistolet malarski, pistolet lakierniczy, pistolet niskociśnieniowy

 
GTi Pro LITE DeVILBISS oryginalny, niska cena
 

Gti Pro Lite pistolet lakierniczy - malarski grawitacyjny DEVILBISS

 
Lekki pistolet lakierniczy - malarski DeVILBISS specjalnie zaprojektowany dla ciężko pracujących lakierników wymagających najwyższej jakości w lakierowaniu. Do Pistoletu GTi Pro LITE są trzy głowice (jedna HVLP oraz dwie Trans-Tech o wysokiej efektywności) w celu optymalnej jakości zarówno lakierów konwencjonalnych jak i wodnych. Zupełnie nowy ergonomiczny projekt korpusu pistoletu z jeszcze bardziej precyzyjnym wyważeniem i dopasowaniem do dłoni co oznacza komfort i kontrolę w czasie pracy. Trzy głowice o wysokiej wydajności zapewniają doskonałą wszechstronność podczas aplikacji w różnych warunkach klimatycznych oraz lepkości materiału. Koaksjalny, o niskim skoku zawór powietrzny daje płynną kontrolę nad powietrzem i lakierem, co daje łatwość cieniowania. Pistolet do malowania, pistolet do lakierowania jak i pistolet do bazy ma bardzo prostą budowę, użycie przyjaznych materiałów zapewnia zdecydowanie szybsze, łatwiejsze mycie i konserwacje pistoletu.
 
PROL - model TE10 - glowica B - baza 13 - dysza
 
gti pro lite głowice
Głowica HV30 HVLP Głowica TE10 High Efficiency Głowica TE20 High Efficiency
 

Specyfikacja - pistolet do farb oraz pistolet do lakieru GTi Pro LITE DeVILBISS

 
Ciśnienie wejściowe 2.0 bar (29 psi) dla głowic TE
1.75 bar (25 psi) dla głowicy HV
Zużycie powietrza TE10: 270 l/min (9.5 cfm)
TE20: 360 l/min (12.7 cfm)
HV30: 460 l/min (16.3 cfm)
Przyłącze powietrza
1/4" Uniwersalne
 
Pojemność kubka 560 ml
Waga (pistolet): 446 g
Waga (pistolet z kubkiem): 620 g
Głowica Platerowany mosiądz
Głowica i pierścień Anodyzowane aluminium
Dysza Stal nierdzewna
Iglica Stal nierdzewna
 

Konfiguracja pistoletu GTi Pro LITE DeVILBISS

 
Podczas zamawiania proszę pamiętać o wyborze odpowiedniej głowicy (HV30, TE10, TE20), dyszy (12, 13 lub 14) oraz oznaczenia na pistolecie B=BASE (BAZA), C=CLEAR (LAKIER BEZBARWNY)
 
Nr części Opis
PROL-TE10C-13 PROL-TE10C-13 GTi Pro LITE zestaw z głowicą TE10, dyszą rozmiar 13, oznaczenie „Clear” (Lakier bezbarwny)
PROL-HV30B-D-12 PROL-HV30B-D-12 Digital GTi Pro Lite zestaw z głowicą HVLP HV30, dyszą rozmiar 12, oznaczenie „Base” (Baza)
 

GTi Pro LITE DeVILBISS pistolet Lakierniczy

 
Pistolet malarski, pistolet lakierniczy jak i pistolet do bazy. GTi Pro LITE DeVILBISS "i-system pro". Wykonany z niezwykłą dbałością i starannością. Technologia zapewnia bardzo wysoką jakość produktu oraz świetne walory użytkowe, min. podczas czyszczenia po użyciu produktów konwencjonalnych oraz wodorozcieńczalnych. Projekt pistoletu GTi Pro LITE to nowy pomysł, w którym fundamentalną rolę odegrała technika aplikacji produktów oraz ergonomia. Spust i uchwyt pistoletu zostały odpowiednio zaprojektowane tak, a by lakiernik podczas pracy miał jak najlepszy komfort lakierowania. GTi Pro LITE przeznaczony jest do bazy (konwencjonalnej/wodnej) jak również lakieru bezbarwnego podobnie jak jego poprzednik GTi Pro.
 
Ulepszenia pistoletu których dokonano w porównaniu do poprzedniej wersji sprawiają, że GTi Pro LITE może stać się ulubionym narzędziem pracy lakiernika.
 
Precyzjna dokładność wykonania z wykorzystaniem trwałych aluminiowych komponentów, Pistolet GTi Pro LITE jest o 25% lżejszy od poprzedniej wersji pistoletu GTi Pro. Pistolet do farb i lakieru GTi Pro LITE DeVILBISS jest pistoletem, który jest w stanie sprostać każdej pracy. Ulepszona ergonomia pistoletu w porównaniu do poprzedniej wersji GTi Pro sprawia niesamowite czucie i dopasowanie, gwarantuje doskonałe wyważenie oraz wygodę pracy. Dział Badań i Rozwoju firmy DeVILBISS opracował system trzech głowic powietrznych zapewniający "inteligentną" aplikację produktu. Oznacza to łatwość lakierowania w każdym kolorze, szerokim zakresie temperatur oraz warunków pogodowych, a przy tym otrzymujemy gwarancję doskonałego dopasowania kolorów oraz najwyższej jakości powłoki lakierniczej. W pistolecie GTi Pro LITE nie ma już tradycyjnej iglicy. W zamian zastosowany został samoregulujący oraz samouszczelniający się system, z wykorzystaniem którego praca spustu pistoletu jest bardzo lekka i płynna.
 
Nowy projekt dyszy powietrznej zapewnia GTi Pro LITE uniwersalność w aplikacji produktów o różnej lepkości i wyklucza konieczność wymiany dyszy w zależności od stosowanego materiału. Rewolucyjny, koaksjalny zawór powietrzny umożliwia jednoczesną regulację powietrza oraz natryskiwanego produktu, co w bardzo dużym stopniu obniża wagę pistoletu, zapewnia dużo lepszą kontrolę nad pistoletem w trakcie pracy oraz optymalną proporcję powietrza i produktu, a przy tym ułatwia utrzymanie pistoletu w czystości oraz skrócenie czasu potrzebnego na mycie pistoletu.
 

Gama pistoletów niskociśnieniowych - GTi Pro LITE DeVILBISS

 
gti pro lite
 
DeVilbiss niezrównane doświadczenie i wydajność. Rodzina pistoletów GTi Pro LITE spełnia wymagania wszelkich przemysłowych zastosowań. Zasilane ciśnieniowo, grawitacyjnie lub z kubka ssącego, pistolety tej gamy wykorzystują najnowsze trendy technologiczne głowic powietrznych i dysz materiałowych w celu osiągnięcia najwyższych parametrów atomizacji pozwalających rozpylić materiały przemysłowe rozpuszczalnikowe i wodne. Wysoka wydajność pracy pistoletu GTi Pro LITE została osiągnięta dzięki nowemu opracowaniu technologii dużej przepustowości kanałów powietrznych i zintegrowanego z iglicą zaworu powietrza. Dzięki tym nowym wdrożeniom technologicznym uzyskano niezaburzony przepływ powietrza przez korpus pistoletu, co w rezultacie umożliwia w pełni zasilić i wykorzystać parametry precyzyjnie wykonanych głowic rozpylających i dysz materiałowych. Oczywiście końcowym efektem jest silna atomizacja i jednorodność na całej szerokości strumienia rozpylania materiału. GTi Pro LITE posiada precyzyjną konstrukcję z komponentów wykonanych z wykorzystaniem najwyższych standardów materiałowych. Części mają gwarantować niezawodną, długą eksploatację w warunkach przemysłowych. Zewnętrznie anodyzowany korpus z kutego aluminium, dysze materiałowe wraz z iglicami ze stali nierdzewnej i mosiężne pokryte niklem głowice rozpylające zapewniają długą i bezawaryjną pracę w ciężkich warunkach kabin malarskich.
 
Doświadczenie frmy DeVILBISS oraz jej niezrównane wyniki podczas pracy...
Gama pistoletów natryskowych GTi Pro LITE udowadnia, że frma DeVILBISS posiada pistolety do każdego typu aplikacji. Czy jest to ciśnieniowe, ssące czy też grawitacyjne zasilanie, szeroka gama produktów zapewnia najszerszy wybór głowic rozpylających oraz dysz w celu uzyskania doskonałego wykończenia przy wszystkich rodzajach powłok przemysłowych, zarówno tych opartych na rozpuszczalnikach jak i tych na wodzie. Pistolet malarski - lakierniczy GTi Pro LITE DeVILBISS jest precyzyjnie zbudowanym urządzeniem, do budowy którego wykorzystano najwyższej jakości materiały i komponenty gwarantujące wysoką wytrzymałość, niezawodność i żywotność pracy w każdej branży przemysłowej. Korpus wykonany z aluminium wraz z anodowanym wytrzymałym wykończeniem zewnętrznym, dysze i iglice wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz niklowane, mosiężne głowice - wszystko to sprawia, że pistolet ten przetrwa nawet w ekstremalnym środowisku. Gdy wymagana jest rutynowa konserwacja, prosta konstrukcja oraz przyjazny kształt zapewniają krótką przerwę w procesie produkcji.
 
Najwyższa ergonomia w połączeniu ze specyfiką rozwiązań firmy DeVILBISS
zapewnia niepowtarzalną wydajność, wyważenie i komfort pracy.
Nowoczesna gama głowic rozpylających Konwencjonalnych i Trans-Tech (High Efficiency)
to wybór w kierunku wysokiego transferu, silnej atomizacji i wymagających aplikacji.
Szeroka gama dysz i iglic w wykonaniu ze stali nierdzewnej, utwardzanych i węglika spiekanego
dla wszystkich przemysłowych zastosowań.
Zawór powietrzny zintegrowany z iglicą
to lżejsza praca i lepszy przepływ powietrza.
Korpus z aluminium kutego i wymienny pierścień powietrza głowicy
to dłuższy okres eksploatacji.
Pełna zgodność z przepisami środowiskowymi
to wysoki transfer materiału i znaczne oszczędności farby.
Wejściowy zawór powietrza
to wygodna i poręczna regulacja ciśnienia rozpylania.
Pełna certyfikacja ATEX i dopuszczenia do stosowania w Unii Europejskiej
 
Zastosowanie pistoletu GTi Pro LITE:
 
- Przemysł drzewny
- Przemysł metalowy
- Aplikacja klejów
- Lotnictwo
- Jachty i statki
- Tabor kolejowy
- Pojazdy użytkowe
 
PROLT- [G] [TE40]-[14]
[G] - Grawitacyjny [S] - Ssący [C] - Ciśnieniowy
[TE40 - Głowica rozpylająca] [C] - konwencjonalna [HV] - HVLP [TE] Trans Tech/High Efficiency
[14] - rozmiar dyszy
Format numerów zamówień Pro LITE Patrz możliwe opcje w tabeli rozmiarów głowic i dysz.
 
gti pro lite z kb II
GTi Pro LITE DeVILBISS wraz z 2 litrowym kubkiem ciśnieniowym KBII DeVILBISS
 
gti pro lite devilbiss Trans-Tech (High Efficiency), HVLP lub konwencjonalne głowice rozpylające, dysze i igły ze stali nierdzewnej przeznaczone do pracy ze wszystkimi przemysłowymi materiałami. Uniwersalne 3/8" BSP/NPS złącze materiałowe, oddzielny pierścień powietrza głowicy to łatwiejsza obsługa, mycie i regulacja.
gti pro lite Korpus pistoletu z kutego, wysoko anodyzowanego aluminium, aby uzyskać wytrzymałą konstrukcję i długą żywotność Szerszy uchwyt wieszaka – średnica 14mm. Ustawienia parametrów materiału i powietrza – łatwe i precyzyjne. Zintegrowany z iglicą zawór powietrza ułatwia dokładne wyczucie przepływu i łatwiejsze mycie.
gti pro lite Powiększone miejsce na palce – wygodniejsza praca. Lekka praca spustu obniża nadmierną eksploatację mięśni ręki malarza. Samoregulująca się uszczelka PTFE iglicy. Komfortowy kształt spustu z optymalnie minimalnym skokiem pracy.
gti pro lite Zakrzywiony kształt rękojeści – zapewnia optymalne ułożenie dłoni i redukuje napięcia mięśni. Zawór regulacji powietrza w rękojeści w standardzie. 1/4" uniwersalny gwint w złączu powietrza.
 
Pistolet GTi Pro LITE DeVILBISS dostępny jest także z blokadą dla wykończeń stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym.
 
Profesjonalne urządzenie do doskonałego wykończenia.
Doświadczenie firmy DeVILBISS oraz jej niezrównane wyniki podczas pracy...
Gama pistoletów natryskowych GTi Pro LITE udowadnia, że frma DeVILBISS posiada pistolety do każdego typu aplikacji.
Czy jest to ciśnieniowe, ssące czy też grawitacyjne zasilanie, szeroka gama produktów zapewnia najszerszy wybór głowic rozpylających oraz dysz w celu uzyskania doskonałego wykończenia przy w szystkich rodzajach powłok przemysłowych, zarówno tych oparty ch na rozpuszczalnikach jak i tych na wodzie. Pistolet GTi Pro LITE jest precyzyjnie zbudowanym urządzeniem, do budowy którego wykorzystano najwyższej jakości materiały i komponenty gwarantujące wysoką wytrzymałość, niezawodność i żywotność pracy w każdej branży przemysłowej. Korpus wykonany z aluminium w raz z anodowanym wytrzymałym wykończeniem zewnętrznym, dysze i iglice wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz niklowane, mosiężne głowice - wszystko to sprawia, że pistolet ten przetrwa nawet w ekstremalnym środowisku. Gdy wymagana jest ruty nowa konserwacja, prosta konstrukcja oraz przyjazny kształt zapewniają krótką przerwę w procesie produkcji.
 
• Ulepszona ergonomia w połączeniu z legendarnym dopasowaniem DeVILBISS i uczuciem komfortu zapewniają niesamowitą wydajność oraz równowagę pracy.
• Szeroka gama głowic rozpylających Conventional, HVLP oraz Trans Tech (wysoka wydajność) dla lepszej wydajności transferu, rozpylania oraz wymagań aplikacyjnych.
• Szeroka gama dysz oraz iglic wykonanych ze stali nierdzewnej, węglika wolframu lub hartowanych dla wszystkich rodzajów wykończeń przemysłowych.
• Współosiowy zawór spustowy powietrza umożliwia lżejszą pracę spustu i poprawia przepływ powietrza.
• Korpus pistoletu w ykonany z kutego aluminium oraz wymienną przegrodą pow ietrza dla dłuższej żywotności
• Pistolet jest zgodny ze wszystkimi normami środowiskowymi, posiada wysoką wydajność transferu powodując znaczne oszczędności farby.
• Zawór regulacji powietrza zapewnia natychmiastową regulację ciśnienia w pistolecie
• Posiada certyfkat ATEX i jest dopuszczony do stosowania na terenie Unii Europejskiej.
 
Dostępne głowice oraz dysze dla zasilania Grawitacyjnego GTi Pro LITE (w koniguracji z dyszami serii PRO-200)
 
Głowica Rodzaj atomizacji 0.85 mm 1.0 mm 1.2 mm 1.3 mm 1.4 mm 1.6 mm 1.8 mm 2.0 mm
HV30 HVLP

S S S S S S
TE10 Trans Tech (High Effciency)

S S S S S S
TE20 Trans Tech (High Effciency)

S S S S S S
Dostępne głowice oraz dysze dla zasilaniaSsącego GTi Pro LITE (w koniguracji z dyszami serii PRO-200)
 
Głowica Rodzaj atomizacji 0.85 mm 1.0 mm 1.2 mm 1.3 mm 1.4 mm 1.6 mm 1.8 mm 2.0 mm
HV30 HVLP

      S S S
TE10 Trans Tech (High Effciency)

      S S S
TE20 Trans Tech (High Effciency)

      S S S
Dostępne głowice oraz dysze dla zasilania Ciśnieniowego GTi Pro LITE (w koniguracji z dyszami serii PRO-205)
 
Głowica Rodzaj atomizacji 0.85 mm 1.0 mm 1.2 mm 1.3 mm 1.4 mm 1.6 mm 1.8 mm
HV30 HVLP S S S
S S S
TE10 Trans Tech (High Effciency) S S S
S S S
TE20 Trans Tech (High Effciency) S S S
S S S
TE30 Trans Tech (High Effciency) S S S
S S S
TE40 Trans Tech (High Effciency) S S S
S S S
TE40R Trans Tech (High Effciency) S S S
S S S
S = dostępne dla tych rozmiarów wysokiej jakości dysze oraz iglice ze stali nierdzewnej
N = dostępne dla tych rozmiarów dysze oraz iglice hartowane
C = dostępne dla tych rozmiarów dysze oraz iglice wykonane z węglika wolframu
 
Głowica Numer Parti Głowica Technologia Dopasowanie głowic do pistoletów Zasilanie Zużycie powietrza (lit/Min) Spray Pattern Size @ 175 mm - Target Distance Fluid Flow(cc/ml min) Zastosowanie
GTI PRO LITE devilbiss P1 PRiPro-100-P1-K TT PRi PRO Gravity 300 @ 2.0 bar 265-320 mm 160-350 Etch, Primer Filler
HV30 Pro-102-HV30-K HVLP Pro LITE Gravity / Suction Pressure 460@ 1.75bar 300 - 325mm 160-190 Base or Clear
TE10 Pro-102-TE10-K HE (TT) Pro LITE Gravity / Suction Pressure 270 @ 2.0 bar 290 -310mm 160-190 Base or Clear
TE20 Pro-102-TE20-K HE (TT) Pro LITE Gravity / Suction Pressure 360 @ 2.0 bar 285-300mm 170-200 Base or Clear
TE30 Pro-102-TE30-K HE (TT) Pro LITE Pressure 365 @ 2.0 bar 260-320mm 200-350 Primer, Base or Clear
TE40 Pro-102-TE40-K HE (TT) Pro LITE Pressure 350 @ 2.0 bar 320-420mm 200-500 Primer, Base or Clear
H1 Pro-100-H1-K HVLP GTi Pro Gravity / Suction Pressure 450 @ 2.0 bar 260-310 mm 160-190 Base or Clear
T110 Pro-100-T110-K TT GTi Pro Gravity / Suction Pressure 265 @ 2.0 bar 260-290 mm 150-190 Base or Clear
T1 Pro-100-T1-K TT GTi Pro Gravity / Suction Pressure 280 @ 2.0 bar 260-290 mm 150-190 Base or Clear
T2 Pro-100-T2-K TT GTi Pro Gravity / Suction Pressure 350 @ 2.0 bar 260-290 mm 150-200 Base or Clear
T4 Pro-100-T4-K TT GTi Pro Pressure 330 @ 2.0 bar - 450 @ 3.0 bar 330-400 mm 200-450 Primer, Base Clear
TS1 SRiPro-100-TS1-K TT SRi Pro Gravity 100 @ 2.0 bar 80-180 mm 65-135 Primer, Base
HS1 SRiPro-100-HS1-K HLVP SRi Pro Gravity 135 @ 2.0 bar 75-165 mm 60-125 Clear Base or Clear
RS1 SRiPro-100-RS1-K HVLP/TT SRi Pro Gravity 55 @ 1.5 bar 10-40 mm Ř 1.10.1960 Primer
 
  Model Pistoletu Numer Parti Głowicy Dysza Materiałowa Rozmiar Dyszy
GTI PRO LITE devilbiss GTi Pro LITE
Grawitacyjny
PRO-102-TE10-K PRO-200-**-K
Sizes 12,13 & 14
PRO-301-K
For 12,13 & 14 T ips
PRO-102-TE20-K
PRO-102-HV30-K
GTI PRO LITE devilbiss GTi Pro LITE
kubkowy dolny
PRO-102-TE10-K PRO-200-**-K
Sizes 16,18 & 20
PRO-325-K
For 16,18 & 20 Tips
PRO-102-TE20-K
PRO-102-HV30-K
GTI PRO LITE devilbiss GTi Pro LITE
dolnozasilany
PRO-102-TE10-K PRO-200-**-K
Sizes 16,18 & 20
PRO-325-K
For 16,18 & 20 Tips
PRO-320-085-10-K
For 085 & 10 Tips
PRO-102-TE20-K
PRO-102-TE30-K
PRO-102-HV30-K PRO-205-**-K
Sizes 085, 10, 12 & 14
PRO-320-12-14-K
For 12 & 14 Tips
 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
UWAGA na podróbki GTi Pro LITE !
 
GTi Pro LITE DeVILBISS
 
Kluczowe różnice, na które należy zwrócić uwagę w podróbce:
- niewłaściwa kolorystyka tęczy w logo,
- czarne pudełko zamiast granatowego,
- Brak adresu z Wielkiej Brytanii na pudełku,
- Różnica w wielkości opakowania.
 
GTi Pro LITE DeVILBISS
 
Kluczowe różnice, na które należy zwrócić uwagę w podróbce:
- matowe wykończenie kulkami,
- ostrzejsze krawędzie korpusu pistoletu,
- nieco większy korpus pistoletu,
 
GTi Pro LITE DeVILBISS
 
Kluczowe różnice, na które należy zwrócić uwagę w podróbce:
- Większy wlot powietrza z plastikową nasadką,
- Płytko wygrawerowane logo DeVILBISS,
- Szewrony z bardziej zaokrąglonymi końcami
,
 
GTi Pro LITE DeVILBISS
 
Kluczowe różnice, na które należy zwrócić uwagę w podróbce:
- Możliwe wżery na wykończeniu
- Ostrzejsze krawędzie / linie stylizacji
- Inna śruba spustowa
 

GTi Pro LITE - Sklep internetowy DYSZA.PL

GTi Pro LITE - cena, sprawdź w sklepie internetowym DYSZA.PL

Oferujemy zniżkę na pistolet GTi Pro LITE, zadzwoń pod numer 539 399 999
 

GTi Pro LITE - wersja po angielsku.

 
GTi Pro LITE DeVILBISS cena
 
 
 

PISTOLETY HD PISTOLETY POZOSTAŁE PISTOLETY PRO PISTOLETY AUTOMATYCZNE BHP AKCESORIA ZASILANIE DEVILBISS
Trans Tech HD FLG 5 GTI Pro Lite Cobra 1 PROV-600 Regulator Cyfrowy Zbiorniki Ciśnieniowe Promocje
Conventional HD SLG GTI Pro Cobra 2 MPV-629 Filtr Siatkowy(minifiltr) Pompy Filmy, Opinie
GTI HD Compact SRi Pro Cobra 3 MPV-496 Filtr Siatkowy(stożkowy)   Kontakt
GFG HD Compact V PRI Pro AGMD MPV-497 DeKups    
JGA HD JGA Ceramic GFG Pro AGMD PRO MPV-463 Szybkozłączka    
SRi HD Cspray Gun JGA Pro AGN MPV-4006 Przedłużka    
PRi HD JJ Gun PRO Lite E VIPER MPV-623 Regulatory powietrza    
  Aerograf DAGR VRI PRO AG 361 PROV 650      
  FLG 4 PRI PRO LITE AG 362        
  GPi SRI PRO LITE          
DV1           DeVilbiss


 
http://e-devilbiss.pl Finishing Brands Carlise DeVilbiss Ransburg Binks